Як прославлення Господа відкриває шлях для зцілення

Якщо ви не отримали зцілення під час сильної дії Святого Духа, не засмучуйтесь. Просто розраховуйте на те, що Господь вас не залишив і чекає моменту, коли ви відкриєтеся для Його зцілюючої дії. Під час прославлення Святий Дух отримує особливу владу і право розривати нашу жалість до себе і зневіру. Він відкриває нас для Божої віри, яка, можливо, була в нашій внутрішній людині, але різні обставини та невдачі заважали їй відкритися. Можливо, спочатку ми не виявили зцілення і сказали: «Отже, це не для мене, не в цей час» і тим самим зупинили розкриття Божої віри.

Але прославлення Господа піднімає нас і піднімає цю перепону в нашому дусі, і тоді потік Божої любові проривається і починається диво. Але для цього потрібне зусилля. Одна наша сестра розповіла, як вона сказала своїм ногам, що боліли: «Ні. Ви будете славити Господа!» Вона почала танцювати на славу Царя царів, і біль ущух. Друзі, підкоряйте себе, свої емоції, думки, тіло Божій любові. Ця любов чекає, щоб ми дали їй владу та свободу діяти в нашій душі та нашому організмі.

Також варто пам'ятати, що коли ми вперше отримуємо зцілення, воно приходить як подарунок від Господа просто по благодаті. Але коли ми здобули це зцілення, точніше, наше здоров'я, воно вже під нашою владою, воно в наших руках. І ми відповідаємо за те, як ми використовуємо цю владу, і чи відкидаємо ми брехню ворога. Це вже наша відповідальність, а не Господа.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ