Молитва

Життя кожного віруючого пронизане молитвою.  Окрім особистої молитви та спілкування з Богом, ми знаходимо безліч прикладів молитви єдності в Божій громаді. В КЄМГ люблять молитися і роблять це регулярно!

Молитовні ретрити

Проводяться тричі на рік. Їх основна мета – молитовне усамітнення з Богом та посилений пошук Його лиця, духовний ріст, спілкування, обмін досвідом між служителями різних громад і церков.

Міжнародна конференція «Занурення у любов Небесного Батька»

Міжнародна конференція «Занурення у любов Небесного Батька» - найбільша месіанська конференція у світі.  Тисячі учасників з усього світу збираються для молитви та клопотання за особистий духовний прорив  та пробудження в наших країнах. Спікерами були: Сід Рот, Хайді Бейкер, Місті Едвардс, Ашер Інтрейтер, Том Хесс, Ана Паула Валадао, Борис Грисенко.

Щорічна молитва проти антисемітизму

Ми віримо, що об’єднавши наші сили в молитві єдності, ми зможемо протистояти антисемітизму – злу на землі! Бог закликає нас не мовчати, але побачити й визнати факти антисемітизму, покаятися усім разом та благословити єврейський народ, Ізраїль (Числа 24:9). Це принесе свободу від прокляття, вивільнить Божу волю та благословення для нашої землі та наших народів!

Молитовні тури

Під час молитовних турів Україною та іншими країнами служителі КЕМО проводять спільні молитви та служіння з помісними церквами й громадами в більшості з тих місць, які вони відвідують. Ціллю таких молитов є руйнування різних безбожних твердинь та проклять, покаяння людей та розкриття Божої волі на даній території.

Підпишись, щоб нічого не пропустити
Дякую, що підписалися!
Ой вей!