Не піддавайтеся пропаганді у соцмережах

Нещодавно незалежні міжнародні організації провели моніторинг антисемітської та антиукраїнської пропаганди. Виявилося, що чемпіон у цьому – ТікТок. У ньому сотні тисяч та мільйони ботів працюють для того, щоб очорнити Україну та вибілити Росію, і щоб очорнити Ізраїль та перекласти провину за страшні звірства з ХАМАСу на Ізраїль. Всі знають, кому належить ТікТок і звідки він керується.

Ці кампанії настільки інтенсивні, що дуже легко дійти висновку: раз з усіх боків про це говорять на різні лади (показуючи картинки, які здебільшого є підробками або вирваними з контексту та перекрученими фактами), це об'єктивна картина.

Друзі, будь ласка, все перевіряйте за Словом Божим, і в першу чергу за Новим Завітом, тому що ми віруючі нового завіту. Це критерій істини та правди для всіх сторін життя. Тим більше у всіх ситуаціях, які стосуються єврейського народу та Ізраїлю. І також такої підступної та жорстокої агресії, яка триває вже два роки проти України.

Не піддавайтеся тиску ні з боку соцмереж, ні з боку якихось дивних каналів новин. Не піддавайтеся чуткам. Не піддавайтеся всьому, що викликає розчарування у Бозі, у віруючих, у дієвості Божого Слова. Не піддавайтеся страхам, безнадійності та зневірі. Наш Бог здобув остаточну перемогу. А нам залишається тільки розкривати цю перемогу зсередини свого народженого згори живого духу.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ