​​Не нехтуйте допомогою наставників

Навіть якщо ви одинак у житті, варто пам'ятати, що, коли ви прийшли до Бога, ви прийшли не просто до Бога, а через Нього в Його сім'ю. І дуже важливо, щоб ви користувалися всією повнотою благословінь Божої сім'ї і не думали, що, відвідуючи служіння, молитви і навіть беручи участь у служінні, у всьому іншому ви можете особисто наодинці з Богом вирішувати всі свої проблеми. Бог спеціально допустить такі проблеми, які ви самі не вирішите.

Я знаю це по собі. У невіруючому житті я був одинак. І коли я прийшов у зібрання віруючих, я все оцінював і перевіряв, усіх підозрював і відчував, що можу й сам упоратися. А потім Бог почав допускати ситуації, де я з усім своїм життєвим досвідом, знаннями та силою волі почав відчувати себе безпорадним. І Бог послав мені на допомогу таких людей, з якими в невіруючому житті я б і не особливо спілкувався, бо через свою гордість вважав їх нижчими за себе. Саме ці люди стали моїми наставниками.

Таке ставлення заважає дітям Божим приймати повноту благословінь і різну дію Божої любові через інших людей. Адже Божа любов є багатогранною, і Бог хоче її висловлювати по-різному через різних Своїх слуг. Я пережив це на собі. Але для цього мені довелося упокоритися і визнати, що в Божій сім'ї все зовсім не так, як у світі. І коли я відкривався перед братами, які мали незначний у порівнянні зі мною життєвий досвід, я відкривався перед Богом, і Бог їм давав мудрість, якої у мене не було.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ