Не дозволяйте ворогові відокремити вас від Божої любові

Такого потоку свідчень про чудеса від тих, хто був з нами онлайн, як на минулому шабатньому служінні, я не пам'ятаю. І ці свідчення продовжились і в цей Шабат. Тому що Бог хоче продовжувати Свій наступ на ворога і на його спроби відокремити нас від Божої любові. Це дуже важливо зараз, коли єврейські громади нового заповіту в Україні виявилися ніби між двома війнами - війною Росії проти України та війною ХАМАСу проти Ізраїлю.

У цей час дуже важливо, щоб ми плекали в собі святу Божу віру в абсолютну Божу любов до всіх Його дітей і в те, що в такі часи Господь не лише не послаблює Свою дію, а й посилює. Це дуже важливо зараз, тому що цей світ тисне на нас з усіх боків не просто спокусами, але часто страхами, занепокоєнням, тривогами, внутрішньою метушнею та напруженням, нападами паніки. І якщо ми не будемо стверджуватись у башті, що є іменем Господа (Приповісті 18:10) і оточена досконалою захисною стіною, то, звичайно, ми будемо піддаватися цим нападкам.

А якщо ми побачимо, що Господь схиляється до нас і завжди готовий обіймати і піднімати до Свого батьківського серця, і будемо сміливо бігти до Нього і знову і знову падати в Його батьківські обійми, не забуваючи про те, що кожен день дарує нам нові можливості у спілкуванні з Ним, тоді ніякий світ, ніякий диявол, ніякі біси, ніякі одержимі люди нічого не зможуть зробити з серцем, прив'язаним до серця всемогутнього рідного Отця.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ