Вже спасенні чи звершуємо своє спасіння?

Коли Ізраїль вийшов із Єгипту, з ним вийшло безліч язичників, незмінених усередині. І виникає питання: Чому б Богові нас ось так не прийняти, як Він прийняв їх тоді? Але ставлячи таке питання, ми забуваємо, що Він не прийняв їх одразу в Обіцяну Землю, але вивів з Єгипту в пустелю. Він водив їх пустелею 40 років, поки все доросле покоління не вимерло, саме тому що з Єгипту вони вийшли, а в Обіцяну Землю увійти були негідні.

А зараз з усіма, хто щиро увірував, Господь починає цей шлях у день щирого покаяння, і в нашому серці, у нашому дусі відбувається пасхальний переворот. Дух Святий приносить це очищення і освячення всередині нашого духу кров'ю Ієшуа і починає наш шлях повного освячення для того, щоб ми дорогою не загинули і не пішли в пекло (що цілком реально!), але завершили свій шлях у Небесному Єрушалаймі.

Петро пише: «Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, який зі Свого великого милосердя через воскресіння з мертвих Ісуса Христа відродив нас до живої надії» (1 Петра 1:3). Але на кілька віршів пізніше він продовжує: «Ви Його любите, не бачивши, ви вірите в Нього, хоча не бачите нині, радієте невимовною і преславною радістю, тому що досягаєте мети вашої віри - спасіння  душ» (1 Петра 1:8-9).

Як же так? Адже тільки що було сказано, що відбулося відродження і почалося спасіння. Так, почалося. Але завершення спасіння буде лише наприкінці, при остаточній зустрічі з Ієшуа. Це, на жаль, багато хто забуває. Тому, незважаючи на такі зрозумілі місця Писання, з'явилося лжевчення про те, що той, хто почав з Господом, що б він не чинив, обов'язково буде спасенний.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ