Не віддавайте людей ворогові - заступайтесь

Колись я розмірковував над притчею Ієшуа про сіяча. У ній йдеться про зерна, які були посіяні, а потім прилетіли птахи і почали дзьобати їх, потім виріс терен і заглушив посіви, і вони заросли бур'янами. У цій притчі Господь попереджає нас, що ворог не спить. Він показує нам те, що саме ворог посилатиме в життя людей, які пережили реальний Божий дотик.

Я думаю, що Ієшуа показує нам це не тільки для того, щоб ми просто знали: «Ну так, цю людину захопила метушня, спокуси, старі речі». Але Він попереджає нас, що нам потрібно стояти у вірі та заступатись за цих людей. Тому що це реальна духовна битва. Якщо Господь їх торкнувся, це не означає, що тепер все залежить лише від них. Я часто чув такі слова: «Ну це ж їхній вибір. Як ми можемо вплинути на нього?»

Ми можемо впливати духовно - прибирати перешкоди і руйнувати атаки та плани ворога, які він хоче впровадити в їхньому житті, щоб спокусити та відвернути від істинного шляху, який Господь приготував для них. А це питання нашої віри, нашої духовної влади та молитви. Тому, я думаю, що нам потрібно стояти у вірі і молитися за тих людей, які були з Господом, але відійшли і сьогодні потребують повернення до Божого дому.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ