Настав час прокинутися

«Любов не чинить ближньому зла, тож любов – це виконання Закону. Отже, ви знаєте час, що пора вже нам від сну прокинутися. Бо тепер спасіння ближче до нас, ніж тоді, коли ми повірили» (Римлян 13:10-11).

Бувають періоди, коли хочеться заснути і відключитися від усього, що відбувається навколо. Але є різні способи відключитись. Є наркотики, алкоголь, ігри та інші гріховні залежності. А можна просто поринути у метушню, в роботу, у сімейні турботи. Це хороші і необхідні речі, але все хороше і необхідне можна перетворити на спробу вимкнутись і забути про все. Все це називається духовним сном. А можна просто втомитися чекати на Господа. Згадайте десять дів, вони чекали і заснули, причому всі. Можна зачекатись, розчаруватись і заснути, щоб помститися Господу, Який не відповів нам на деякі наші молитви так, як ми очікували.

Але Ієшуа нам каже: «Настав час прокинутися від будь-якого духовного сну». І для цього є одна причина, спільна для всіх нас: «Бо тепер спасіння ближче до нас, ніж тоді, коли ми повірили». Остаточне спасіння сьогодні до нас ближче, ніж коли ми повірили. І далі сказано: «Ніч минула, день наблизився, тому відкиньмо діла темряви і зодягнімося в броню світла» (вірш 12). Друзі, потрібно відкинути навіть залишкові діла темряви і одягнутися у броню світла. Кожному з нас особисто час прокинутися. Тому що наше спасіння наближається. Тому що наша славна зустріч із Господом наближається.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ