Кому Господь доручає благовістя?

«Через те, що багато-хто брались складати оповість про справи, які стались між нами, як нам ті розповіли, хто спочатку були самовидцями й слугами Слова» (Луки 1:1-2).

Цими словами апостол Лука починає викладення свого Євангелія, кажучи, що так передали його ті,  «хто спочатку були самовидцями й слугами Слова». Дуже важливо, що все, що увійшло до Нового Заповіту, було передано не просто очевидцями, яким було цікаво, яких вражали чудеса, які спостерігали всілякі знамення і були вражені ними. Ні. Свідчення Бог передавав не просто через очевидців, а через очевидців, які стали служителями Слова.

Якщо ми хочемо бути по-справжньому гідними свідками Божої слави, Божої милості, нам недостатньо бути тими, хто бачили і чули, або тими, хто навіть увірував і постарався потім своє життя якось перебудувати, але все одно жити для себе, тільки не грішити. Такі віруючі не вибираються Богом для того, щоб передавати Його справжнє свідчення, щоб через них у багатьох утверджувалася віра, щоб Слово Боже було вірно ними зрозуміло, прийнято та передано. Справжнє свідчення Бог доручає і передає через тих віруючих, які справді стали Його служителями.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ