Господь добрий до всіх

«Господь добрий до всіх, - Його милосердя помітне на всіх Його вчинках» (Псалом 145:9).

Чи написано тут: «Господь добрий до всіх, хто неухильно дотримується Його шляху» або «Господь добрий до всіх Своїх беззастережно вірних учнів»? Ні, тут взагалі немає обмежень. Написано: «Господь добрий до всіх». А що це означає? Адже ми не бачимо, що Його доброта проявляється до всіх. Це означає, що все залежить від нас.

Він хоче зцілити кожного, тому що Він уже поніс на Собі наші недуги і взяв на Себе наші страждання, прибив їх до голгофського хреста і розірвав їхню владу над нами. Чому ж не всі зцілюються? З тієї ж причини, чому не всі спасаються. Він приніс жертву абсолютно за всіх – за всіх грішників, за всіх найнегідніших. Але від людини залежить: прийняти чи не прийняти.

Він добрий до всіх. Але від кожного з нас залежить: чи відкриваємося ми і чи довіряємо Йому, чи вигадуємо виправдання, чому Господь нібито не може чи не хоче зараз нас зцілити, звільнити, підняти, дати нове дихання, просвітити наші очі, відкрити наш слух. «Господь добрий до всіх, - Його милосердя помітне на всіх Його вчинках». Він готовий щедро дарувати Свої благословення та розкривати Свою доброту у всіх сферах нашого життя.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ