Дбайте про те, щоб пророкувати

Господь бажає, щоб ми брали участь у відновленні пророчого служіння. Я не кажу, що Він хоче, щоб ми усі були пророками. Але Він точно бажає, щоб по можливості більшість із нас пророкували. Друзі, кожен із вас має глибокий внутрішній потенціал пророкувати. І повірте, це буде не лише на січневому молитовному ретриті. Але цей потенціал треба розвивати за будь-якої зручної нагоди.

Найкраще місце – це нічні та вечірні молитви громади. Це місця, де можна розкривати ті духовні дари, які вже є, але ви ще не дуже активно в них рухаєтеся. І особливе місце, де це чудово робити, – це ваші домашні групи. Тому що там невелике коло братів і сестер та нових людей, і ви можете вільно практикувати дію Божих дарів, у тому числі пророцтва.

Я не кажу, що ми хочемо призначати пророків. Нічого подібного. Пророків призначає тільки Дух Божий. Він розподіляє дари служіння в кожній громаді і в усьому Тілі Месії, як завгодно Йому, а не нам. Але в Новому Заповіті, на відміну від Старого, чітко сказано, що Господь бажає, щоб ми всі пророкували.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ