Чому Бог це дозволив? Слово для України

У 9 розділі Дій апостолів є історія про те, як апостол Петро воскресив жінку на ім'я Тавіфа. Хтось може запитати: «А чому Бог взагалі дозволив, щоб вона померла?» Тому що без смерті не буває воскресіння. Всі, хто розуміє реальність, знають напевно, що, якщо хтось - труп, тільки Богу під силу оживити його.

Під час нашого останнього приїзду в Україну (на той момент вже розпочалася війна), коли ми зустрічалися з різними лідерами церкви та пасторами, Бог дав мені слово. Було таке запитання: «Чому Бог не врятував Лазаря до того, як він помер? Його ж просили прийти, доки Лазар не помер, але Він не прийшов. Більше того, Він прийшов лише за кілька днів». Багато християн по всьому світу продовжують молитися за Україну. І хочу сказати, що Ієшуа почув кожну молитву та кожне слово. Віра деяких людей хитається, тому що вони запитують себе: «Чому Він не відповів?». Але Він відповів і ще відповість.

Після того, як Лазар був мертвий чотири дні, Ієшуа сказав: «Лазар, вийди!» Так само, як Петро сказав: «Тавіфа, устань!» Чому Бог припустив, щоб це, як нам здається, зайшло так далеко? Причина одна: Він принесе воскресіння цій нації, і всі дізнаються, що це міг зробити лише Бог. Тому що вся слава належить Богові. Бог нас не залишив. Воскресіння прийде. Ієшуа скаже: «Україно, устань!» Чому Він іноді чекає, як нам здається, надто довго? Тому що лише одному Богові буде слава за це воскресіння.

Джеффрі Коен, месіанський вчитель та євангеліст

Слово на Шабаті КЄМГ 15 квітня 2023 року