Запроси менших братів Господа до кущі

В Матвія 25 Ієшуа розповідає про принцип поділу людей на прийдешньому суді на овець по праву руку і козлів по ліву на підставі того, як вони ставляться до Його братів менших. І ми знаємо, що чекає на тих та інших. Хто ж такі Його брати менші? З контексту ми бачимо, що йдеться про євреїв, які були поруч із Ним, тобто про єврейський народ.

Ми знаємо, що Бог є любов, Він любить усіх. Але якщо ми хочемо пізнати, що таке любов Божа, хочемо пізнавати Його серце, ми повинні прийняти Божу любов такою, якою вона є. Любов Божа - це любов, яка любить Його єврейських дітей, навіть якщо вони відкидають Його і не приймають. Ми не можемо вирвати з Його серця любов до Його народу, інакше ми віримо в якогось вигаданого нами Бога і вигадану нами Божу любов.

Сукот – це час, коли ми робимо кущі, щоб запросити туди наших друзів та знайомих, ділимося радістю, надією, служимо нашим близьким. А коли ти запрошуєш до своєї кущі когось із Його дітей, з Його братів менших, твоя куща стає особливою для Господа. Він точно приходить туди разом зі своїми меншими братами. Для Нього дуже цінне це служіння. Нехай Сукот стане для нас святом Божої любові у всій її повноті.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ