Якщо вони загинули, чи захистить Бог мене?

Коли ми бачимо смерть віруючих під час війни, у нас мимоволі з'являються думки: «Якщо Бог не захистив їх, як я можу розраховувати, що Він захистить мене?» У Писанні є слова Ієшуа, які можуть допомогти нам у цій ситуації: «Що тобі до того? ти йди за Мною!» (Івана 21:22) Ієшуа сказав це про Івана Петру після того, як йому самому відкрив, якою смертю той помре.

Нам треба пам'ятати, що Бог має план на наші життя. Я думаю, дуже мало хто з нас у цій частині світу покликаний прославити своєю смертю Господа так, як Петро або Стефан. Друзі, нам потрібно не приймати подібні думки: «Якщо що, то й мені доведеться. Цеглина на голову впаде – і загину на славу Господу». Яка в цьому слава Господу? Слава Господу – жити серед цих жахливих обставин, приносити плоди, не піддаватися духу смерті, допомагати одне одному, нести Євангелію.

Я не знаю, чому з тими чи іншими людьми щось трапилося, я відповідаю за себе. І я не хочу дозволити ворогові штовхнути мене в неправильну віру, щоб я раніше ніж треба загинув і не виконав те призначення і покликання, яке я маю. А у нас ще багато роботи на цій землі – багато неспасенних людей, у тому числі євреїв.

Юрій Береза, старший служитель КЄМГ