Відокремлюйся від світу, щоб спасати людей світу

Ми, діти Божі, перебуваємо під досконалим захистом Божим, тому що Господь відокремив нас від світу та від людей цього світу. Він зробив нас Своєю власністю, Своєю відокремленою духовною територією. Але дуже часто ми забуваємо про це, лякаємося і спокушаємось разом зі світом, розчиняємо свою душу серед людей цього світу. І тоді ми самі переходимо межі, які окреслив Господь, і потрапляємо на чужу територію, а потім нарікаємо на Бога, як Він припустив, що ми були уражені разом зі світом.

Причому часто-густо віруючі, які самі перейшли ці кордони, уражаються ворогом насамперед і сильніше, ніж люди цього світу, оскільки вони улюблена ціль ворога. Тому дуже важливо повертатися на територію Божої святості. Є Божа частина - те відокремлення, яке Він здійснив і щодо якого обіцяв повний досконалий захист. І є наша частина – щоб ніщо в нашій душі не виходило з цього відокремлення та не було пов'язане з цим світом.

Але це відокремлення – не тільки тому, що Бог сильно любить кожного зі Своїх дітей, але й тому, що Він любить цей світ – не систему світу, не його гріхи, а людей цього світу. І Він знає, що тільки ті діти Божі, які по-справжньому освячені і відокремлені від цього світу, можуть допомогти людям світу відкритися для спасіння і перейти з царства темряви в Царство світла.

Не може бути жодного спілкування між темрявою та світлом, між Веліаром та Господом. Якщо у нас виходить загравати з темрявою і використовувати її, це означає, що темрява захопила якусь територію в нашій душі і використовує нас. Лише відокремлення від темряви дає нам можливість переводити людей цього світу з темряви на територію живого Бога Ізраїлю.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ