Важлива якість посланця Бога

«Тож почуйте глухі, і ви, сліпі, прозрійте, аби побачити! Хто сліпий, як не Мій слуга, і хто глухий, як не Мій вісник, якого посилаю? Хто ще такий сліпий, як Мій довірений, – сліпий, як Господній слуга?» (Ісая 42:18-19)

Про що говорить Господь? Чому Його слуга сліпий і глухий? Сліпий і глухий до чого? Господь же не посилає глухих і сліпих бути Своїми вісниками. Я думаю, що мова про глухих до всього, що не Бог, і сліпих до всього, що не Бог. Господь претендує на нашу увагу, наш слух, наш зір, наш час, наш фокус. І Він каже: «Якщо ти хочеш бути Моїм посланцем, ти маєш стати глухим і сліпим для цього світу, для цієї інформації та страшилок, які ворог посилає у твоє життя, бажаючи заволодіти твоїм серцем та увагою».

Посланець Господа – він глухий до того, що не веде до Бога і не розкриває Бога. Тому, друзі, ми повинні тренуватися бути глухими та сліпими для цього світу, тобто щоб наш внутрішній фокус, наш внутрішній зір, наш слух були сконцентровані на Господі. Дуже хочеться, щоб ми бачили і чули Господа. А для цього нам потрібно відсікати все, що претендує на нашу увагу.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ