Участь Церкви у відновленні скинії Давидової

Цей час війни дав можливості не тільки для відкриття нових громад та церков, а й для нових унікальних процесів у Тілі Месії. Наша дочірня громада у Швейцарії, яка з'явилася під час війни, розпочалася за активного сприяння місцевої мережі церков Виноградник. Ця мережа активно допомагає відкриттю месіанських громад там, де є їхні церкви. І хоча ця тенденція ще не має масового характеру, ми бачимо, що починається нова форма взаємодії, коли Церква сприяє відкриттю месіанських громад і використовує для цього свої ресурси, можливості та напрацювання.

Мені здається, що саме це свідчить про те, що ми живемо в період відновлення. Свого часу єврейські апостоли і перші месіанські громади використовували свій фізичний і духовний ресурс, щоб відкривати такі громади серед язичників, а зараз Церква починає використовувати свій ресурс, щоб допомагати відроджувати месіанське служіння. І хочеться вірити, що ця тенденція посилюватиметься та поширюватиметься.

Друзі, ми живемо в дивовижний час, і на наших очах відбуваються цікаві події. Тому давайте дивитися не лише вузько на ті речі, які пов'язані безпосередньо з нашим служінням, а й на загальну картину того, що відбувається у Тілі Месії. Тому що це показує нам напрямки, в яких рухається Господь, а ми, як добрі доморядники, повинні бачити ці Божі знаки.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ