Свято входження у служіння

Навіщо Господь звільнив, визволив і вивів тебе з рабства? Щоб бути вільним? Щоб бути щасливим? Щоб бути благословенним? Так, це добре. Але чи це Господь мав на увазі? У книзі Вихід написано:

«Після того Мойсей та Аарон увійшли до фараона і сказали: Господь, Бог Ізраїлю, так сказав: Відпусти Мій народ, і хай вони влаштують для Мене свято в пустелі!» (Вихід 5:1)

А далі Мойсей каже: «щоб він звершив служіння». Господь звільняє, зцілює і благословляє нас не для того, щоб ми жили своїм життям і раділи зціленню та свободі. А для того, щоб ми влаштували свято та звершили служіння Йому. Ми знаємо, як народ Божий у пустелі згадував рабське життя і нарікав замість того, щоб святкувати Господеві, служити Йому і входити в Обіцяну Землю.

Сьогодні ми, новозавітні віруючі, маємо здатність від Господа бути служителями Нового Завіту – не букви, а Духа. І коли ми, народжені від Духа Божого, звершуємо служіння, яке приносить життя, це життя тече в нас і через нас. І Боже благословення поширюється. І коли ворог каже тобі: «Яке служіння Богові? Яке свято? Поглянь, що коїться в цьому світі!», твоя позиція має бути: «Я служитиму моєму Господу і святкуватиму Йому!» Песах - це свято не тільки звільнення з рабства, а й входження у служіння Богу. Якщо не буде входження у служіння, Вихід може залишитися неповноцінним.

Влад Кулумбегов, старший служитель КЄМГ