Що таке справжня дружба у громаді?

«Ви - друзі Мої, якщо чините те, що Я заповідаю вам» (Івана 15:14).

Досить часто ми у дружбу віруючих приносимо стереотипи цього світу. Але наша дружба в громаді, у церкві будується на нашому спільному послуху Господу, нашому спільному виконанні Слова Божого. Ти можеш будувати дружбу з людьми, які поділяють твої цінності. Так, у нас можуть бути добрі стосунки з невіруючими. Але я не впевнений, що ми можемо назвати друзями світських людей, бо вони живуть у іншому царстві.

Фундаментом нашої дружби є пізнання Бога та наші спільні принципи. І наша дружба може будуватися лише тоді, коли ми можемо говорити одне одному правду на основі Слова Божого. Дружба в Месії передбачає, що ми більше дружимо з Богом, ніж один з одним. Якщо ти мій друг і ти робиш те, що не відповідає духу Писання, я не буду підтримувати тебе в цьому. Це не дружба, коли я тебе підтримую, наприклад, у плітках, в осуді, в образах на людей і Бога.

У нас мають бути в громаді такі друзі, з якими ми можемо поділитись тим, що у нас на серці. І при цьому ми знаємо, що вони не розкажуть про це всім навколо, але можуть нам сказати правду і запропонувати помолитися разом.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ