Приєднуйтесь до Пуримного молитовного марафону!

У Писанні є безумовні Божі пророцтва про майбутнє, наприклад, про те, що Ієшуа повернеться, що весь Ізраїль спасеться, і від нас залежить лише швидкість їхнього розкриття. Але інші пророцтва умовні - вони виконуються при виконання нами певних умов і підпорядкуванні волі Божій. Так в 1 Тимофія 1:18-19 Павло каже, що є пророцтва, які були проголошені в життя Тимофію, і щоб він, згідно з цими пророцтвами не тільки діяв, але й боровся, маючи віру та добру совість.

Друзі, за виконання Божих обітниць треба боротися. На початку війни наша громада отримала обнадійливе слово від Господа про третій Пурим - деякий пуримний період, який стане початком Божого перелому в цій війні. Тому з 19 лютого до 23 березня у КЄМГ пройде молитовний марафон. Ми молитимемося: 

🙏 за пуримний перелом в Україні;

🙏 за пуримний перелом у служінні єврейському народу в Україні та Ізраїлі. 

Умови посту та час молитви кожен визначає для себе самостійно, але не менше 15 хвилин на день, і по можливості важливо об'єднуватись у молитовні команди.

Ми знаємо приклад пророка Даниїла, який молився, каявся і сповідував гріхи народу як свої, і деякий час здавалося, що відповіді не було. Нам важливо пам'ятати, що виконання Божих обітниць потребує духовної битви, і що ми як священники представляємо перед Господом наш народ. Тому ми будемо просити у Господа милості та прощення і наступати на твердині корупції, ідолопоклонства, мамони, атеїзму та безбожної свободи, яка є рабством у диявола. Друзі, давайте разом входити в цю духовну війну і вірити у розкриття Божої перемоги.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ