Перемога в Україні та наша частина в ній

Під час нашої вчорашньої спільної молитви в одного брата було видіння про великий розпечений камінь, що летить, і розуміння, що це той самий камінь з Даниїла 2:33-35. Він відривається від вічної Божої гори, яка є вогонь, і летить без сприяння рук людських.

«Поки ти дивився, камінь відломився, але не людськими руками. Він ударив по ступнях статуї з заліза й гончарної глини і розтрощив їх» (Даниїла 2:34).

Друзі, головна перемога в Україні відбудеться не шляхом військових дій та людських фізичних зусиль. Головна перемога відбудеться духовним Божим проривом. Тому ми благословляємо наших воїнів, тих, хто захищає Україну, тих, хто став військовим муром проти фізичного ворога. Але ми розуміємо, що головна перемога відбудеться без сприяння рук людських, але за сприяння молитов і духової війни, в яку входять, в якій з'єднуються і стають авангардом Божі діти, які служать на славу Господа, в ім'я Ієшуа, Царя і Спасителя, в єдності Духа, і які не сподіваються на себе, але знають потоки благодаті, що протікають через їхній дух.

Згідно з єврейською традицією, будь-яка справжня молитва - це війна, це бій, це реальна духовна битва. І кому як не єврейському новозаповітному ядру, яке Бог відновлює на очах у всіх народів, сміливо, по вірі підніматися в цій духовній битві, не соромлячись, не боячись, не падаючи духом від тимчасових невдач, але бачачи перед собою цей вогненний камінь, що летить, який спрямовується Господом, зокрема, через наші молитви, через нашу святу духовну битву.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ