Не забудьте подякувати Богу за минулий рік

Друзі, я дуже рекомендую вам згадати всі благословення, які ви отримали протягом цього календарного року від Господа, все те, про що ви молилися і постили, і Господь дав вам, і записати це. Можливо, це навіть займе кілька днів. У грудні всі підбивають підсумки, і ми також можемо:

1️) записати, що доброго за цей рік для нас зробив Господь і зробили люди – наші наставники, люди, яким ми служимо, наші рідні та близькі;

2️) потім поділитися цим із людьми - на домашній групі, а якщо це щось особливо яскраве - у громаді;

3️) якщо це стосується подяки людям - сказати їм про це або навіть зробити їм маленькі подарунки;

4️) можна навіть записати це на окремих листочках і розвісити по своїй квартирі, щоб нагадувати собі, наскільки сильний Бог, Який відповідає на наші молитви, благословляє нас, допомагає нам, любить нас, втішає та підтримує.

А якщо раптом виявиться, що вам зовсім нема за що дякувати Богові і людям, обов'язково зверніться за допомогою до своїх наставників. Адже навіть те, що ми сьогодні живі, що ми дихаємо, що ми залишились віруючими – це теж диво. Нам є за що дякувати Господу.

Давайте зробимо цей останній тиждень року марафоном подяки. Нехай це буде різдвяним подарунком нашому дорогому Імениннику, Якого ми дуже любимо.

Ярослава Вілько, старійшина КЄМГ