Не відкидай служіння Бога тобі

Коли Ієшуа вмивав ноги Своїм учням, ми пам'ятаємо, що Петро не хотів, щоб Ієшуа послужив йому, але Ієшуа відреагував на це дуже жорстко. Він сказав: «Якщо не прийматимеш це, будуть серйозні наслідки». Друзі, ми повинні вміти приймати благословення нашого Отця та Його служіння нам.

Якщо ми не вміємо приймати Його служіння нам, то ми не насичуємось Його світлом, Його благодаттю, Його силою, Його втіхою, щоб потім віддавати це іншим. Адже ми можемо віддавати лише те, що ми прийняли. Якщо ми не приймаємо нічого від Господа, ми можемо перейти до служіння Богові та людям своїми силами. Так, Царство Боже здобувається силою, і ми докладаємо зусиль, але ми діємо не своєю силою, а силою Господа. І ми повинні приймати її від Господа та оновлюватись у ній.

Тому дуже важливо мати в наших молитвах, у наших громадах і церквах час, коли ми дозволяємо Духу Божому служити нам. Він як шамаш, який під час Хануки схиляється до кожної свічки, щоб її запалити, і так кожен день свята. Для мене це нагадування про те, що Бог хоче щодня послужити нам, Він хоче щодня приносити щось нове у наше життя. Сьогодні Господь приносить нове світло та нові можливості. Сьогодні є втіха, благословення та оновлення. І те, що вчора було неможливим, сьогодні стає можливим. Тому давайте будемо відкриті для служіння Бога нам.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ