Не ремствуйте на проблеми в країні, а заступайтесь

У життя кожного з нас у цей час приходить багато викликів, страхів та емоцій, які раніше десь дрімали. Але слово Боже каже:

«І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його» (Єзекіїль 22:30).

Тому я прийняв для себе таке правило. Якщо мене захоплюють негативні емоції через якусь ситуацію в країні, в суспільстві, я сприймаю це як місце вилому, яке Господь зараз мені показує. Я починаю молитися, благословляти цю ситуацію, закликати до неї Боже світло. Я не роблю це постійним заступництвом, але принаймні я намагаюся стояти в цьому виломі, поки я сам не заспокоюся.

Якщо якісь ситуації повстають на вашу душу, моліться за це. Об'єднуючись у такі молитовні потоки, ми будем закривати виломи, які є в нашій країні, щоб, як написано, наша земля не була вражена прокляттям. Ці тріщини повинні бути закриті нашими добрими справами, нашою вірою та нашою молитвою, щоб ворог не міг туди пролізти. Наша зброя сильна на зруйнування твердинь ворога. І наша боротьба не проти крові та тіла, але проти піднебесних духів злоби. Ми ведемо важливу духовну війну на цій землі, в нашій країні і в нашому народі.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ