Не мовчіть – виливайте серце Господу

Затяжна війна викликає стрес у багатьох людей. Ті, хто в мирний час міг зібратися, тримати себе в руках, концентрувати волю, вони чекали, що скоро все закінчиться і можна буде відпочити. А воно все тягнеться і тягнеться. І багато віруючих не витримують. Вони потрапляють в один стрес за іншим. Можливо, вони соромилися говорити, можливо, приховували, можливо, їм здавалося, що ось цей стрес - останній. У багатьох людей це призводить до серйозних проблем зі здоров'ям. І причина цього – не вичерпаний і не вилитий на рани Ієшуа стрес.

Нам дуже важливо не тримати стрес у собі. Згадайте, що було з Давидом, коли він мучився, його викривало сумління, викривав Дух Святий, коли його мучило усвідомлення своїх страшних гріхів. Він був у глухому куті - йому здавалося, що Бог його не пробачить. Жертв за такі гріхи тоді не було, виходу не було, і він все це закривав у собі. Він сам казав: «Коли я мовчав, спорохнявіли кості мої в цілоденному зойку моєму» (Псалом 32:3). Не просто його кістки втратили свіжість, але він почав різко старіти зсередини. Тому що Дух Божий зсередини його стогнав і плакав, але він пригнічував голос Духа.

Це стосується не лише сорому, почуття провини, болю через гріх. Це стосується будь-яких тяжких переживань. Нам дуже важливо не утримувати ці переживання у собі, але виливати їх Господу. І коли ми це робимо, Він приймає це і спалює у Своїх ранах. Друзі, не мовчіть, виливайте своє серце Господеві. Він чує кожне ваше слово, і Він не дозволить ворогові втрутитися.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ