Молитви, на які відповідає Бог

Коли ми робимо центром наших стосунків із Богом задовільнення своїх потреб, ми ніби заважаємо Йому відповідати на наші потреби. Тому що Слово Боже говорить: «Шукайте перш за все Царства Божого і Його праведності, а це все вам додасться» (Матвія 6:33). Якщо ж ти робиш центром свого життя додаток до нього, то Боже Царство віддаляється від тебе. А Бог не йтиме таким шляхом. Написано, що Він ревнує і Своєї слави не віддасть нікому.

Тому, коли ти відсуваєш Бога зі свого життя, Він ревнуватиме, щоб ти все поставив на свої місця. А що це означає? Це означає, що у твоє життя можуть прийти проблеми не від диявола, а які Бог допустив, щоб ти нарешті розбився у своїх зусиллях і сказав: «Господи, може, хоч Ти мені допоможеш?» і звернув свою увагу на Нього.

Тільки коли ми шукаємо Його і через Нього бачимо, що Він хоче в тій чи іншій ситуації, тоді в нашому житті працює це місце Писання: «Коли чогось попросимо згідно з Його волею, Він вислуховує нас» і «одержуємо те, чого просили в Нього» (1 Івана 5:14-15). Це принцип молитви, на яку відповідає Бог: не нав'язувати Богові своє, а просити те, що Він хоче тобі дати, і так, як Він хоче це дати.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ