Макар та ретритні дива. Ця історія починається ще з дитинства

Макар займався футболом, але в якийсь момент в нього почалися сильні болі у стегні, через які довелося піти з цього спорту. З часом біль почав посилюватися, тож Макар поїхав до лікаря та зробив знімок МРТ.  

Подивившись на знімок, лікар сказав: «У вас все чудово, нічого не бачу, ваше стегно - прекрасне». Макар був здивований і не розумів, як таке може бути. Через час повторна поїздка до лікаря і ті самі слова: «У вас все чудово».

Макар почав пити пігулки, використовувати мазі – але так нічого і не проходило. Пізніше він почав ходити до мануального терапевта і стало набагато легше, біль у стегні минув.

Але через півроку біль знову з’явився. На цей раз Макар вирішив звернутися до Бога, він молився, говорячи: «Господь, коли я вже зможу прославляти тебе, танцювати як Давид, щоб нічого не боліло?»

Не дивлячись на непрохідний біль, він все одно вирішив піти до танцювального служіння, щоб прославляти Бога.

Влітку Макар з другом поїхали на молитовний ретрит до Києва. На одному із служінь була перевірка зцілень. Хлопець виконав перевірочну зарядку і помітив, що біль почав вщухати.

Після приїзду додому у Макара почали закладатись

думки, що все це йому здається, бо біль тривав 6 років. У серці почала з’являтись зневіра, що він зцілився по молитві. Але Бог дав йому розуміння: «Ти ж це у мене просив. Тепер ти можеш танцювати як Давид!»

А ви вірите в дива, хаверім?