Господь шукає людину для Його справи

«І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям…» (Єзекіїль 22:30).

За роки свого життя як віруючого я помітив, що Бог завжди шукає людину. У всьому. Є людина – буде служіння. Є людина – будуть гроші у служінні. Є людина – будуть плоди. Знайшлася людина, якій не байдуже, яка взяла відповідальність, почала робити як своє - і все влаштується. Можливо, відразу, можливо, на це піде більше часу. Але Бог завжди дивиться на землю і шукає людину, закликає і дивиться, хто з людей відгукнеться на Його заклик.

У фінансовій сфері відбувається так само. Бог може впоратися без нас. Він все може зробити Сам. Він самодостатній. Ієшуа сказав, що Отець може з цього каміння створити дітей Аврааму. Він може навіть знову зробити ще один всесвіт і едемський сад. Але Він хоче, щоб ми були учасниками Його руху, щоб ми відгукувалися на Його заклик і ставали частиною Його плану. Тому що Він хоче нас благословити. Він хоче, щоб ми побачили перемогу і стали співучасниками Його перемоги.

Бог наказав нам віддавати десяту частину. І саме по собі це вже благословення – бути співучасником Його справи. Він дає нам гроші, довіряє нам Свою частину, яку ми приносимо Йому і стаємо співучасниками, дозволяючи Богові залучити нас до Його справи та благословити особливим чином. Так само і з цдакою, яка вже є нашими грошима, якими ми розпоряджаємось на свій розсуд. Але Бог шукає людину. Він дивиться на нас і каже: «Ти готовий стати співучасником Моєї перемоги, Мого забезпечення для справи Божої?»

Юрій Береза, старший служитель КЄМГ