Де моя увага під час служіння?

Девіз кожного шабатнього служіння – це «Тут і зараз». Дуже важливо, на чому сконцентрована наша увага, коли ми прославляємо Бога, коли танцюємо, даємо цдаку, слухаємо свідоцтва. Адже боротьба за нашу увагу триває постійно. Куди спрямований наш погляд?

Шабатнє служіння – це кульмінація всієї нашої духовної роботи протягом тижня. Звісно, якщо ми її проводимо. А ми маємо її проводити. Ми маємо не лише жити від суботи до суботи, але шабатствувати у будні. І тоді Шабат буде для нас кульмінацією, гарним завершенням тижня перед початком нового.

Богу важлива наша увага. Якщо ми прийшли на служіння, то дуже важливо, як написано в Писанні, щоб нам «не втратити того, над чим ми працювали». Адже ми молимося Богу, чогось очікуємо від Нього, мріємо про щось із Ним, і це може статися тут і зараз. Але де наше серце? Де наша увага?

Якщо написано, що цей день належить Господу, то він належить Господу. Тому нам треба намагатись виходити з інформаційного потоку. Зараз здається, що час іде все швидше. І це має змушувати нас ще більше зосереджуватися на тому, хто ми є, Хто для нас Бог, що для нас означають стосунки із Ним і в чому суть нашої віри.

 

Ігор Корогода, старший служитель КЄМГ