Чому ми молимося проти?

Антисемітизм - це злочин проти обраного Божого народу, який, згідно з Буттям 12:3, тягне за собою Боже прокляття. А як казав Дерек Принс, краще зустрітися з усіма прокляттями пекла, ніж з одним прокляттям Божим. Тому ми молимося проти антисемітизму, тому що проти будь-яких твердинь ворога у нашому житті треба молитися.

Ряд людей кажуть: «Навіщо молитись проти? Давайте молитись за Ізраїль, за спасіння єврейського народу. Давайте молитися за». Давайте. Я теж молитимуся з вами. Але проти ми також будемо молитись, тому що в Посланні до Ефесян 6:12 написано, що наша боротьба «проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби». Не за щось, а проти бісівської орди. Тому є місце молитвам «проти», і ми молитимемося цими молитвами.

Також важливо розуміти, що ми не повинні молитися самі. Чому ми залучаємо до цієї молитви різні церкви, різні деномінації, різних пастирів? Тому що антисемітизм – це дуже серйозна поразка. А коли ми молимося разом, коли в цій молитві об’єднуються різні помісні церкви, об’єднується влада і сила, і ми можемо завдати такого удару цим твердиням, яких ніколи не завдамо поодинці.

Юрій Береза, старший служитель КЄМГ