Чому духовну війну треба вести у єдності?

Коли ми проводимо молитви проти територіальних духів, молитви на висотах, молитовні проходки, часто перед ними ми робимо молитви єдності. Ми молимося про те, щоб Господь показав нам, в чому ми особисто потребуємо покаяння. Потім ми проводимо молитви єдності один з одним, прибираючи перешкоди між нами, наприклад, образи та гіркоту.

Дуже важливо, щоб ми входили в духовну війну в стані єдиної команди, щоб максимально прибрати те, що нас роз'єднує, тому що ми хочемо побачити розкриття сили Божого Царства і Божої влади в цій молитві. Адже Ієшуа в Матвія 12:25 чітко показав нам цей принцип: «І кожне місто чи дім, поділені супроти себе, не втримаються». Розділення - це як зяючі дірки, в які витікає Божа сила.

Наш ребе часто нагадує нам приклад моравських братів, які молилися більше ста років і через яких Господь почав потужний рух у різних країнах. Вони мали такий принцип: якщо між братами є якесь непорозуміння, їм давали три дні на примирення і покаяння, інакше їх не допускали до молитовної варти. Вони розуміли принцип єдності та розділеного царства. Друзі, давайте і ми не будемо забувати про це.

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ