Чи готові ми судитись з Богом?

«Замовкніть і слухайте Мене, острови! Нехай відновляться в силі народи! Хай наблизяться і скажуть: Станьмо разом перед судом» (Ісая 41:1).

У всі часи існував народ Божий і існували народи, які так чи інакше воювали проти Бога, не погоджувалися з Його волею і намагалися замість Його плану протиставити свій. І Бог не заперечував, якщо ці народи намагалися виставити Богові рахунок. Скільки людей зараз виставляють Богові рахунок, звинувачують Його, готові судитися з Ним! І Всемогутній Бог не проти. Але питання: Чим це все закінчиться? Хто буде засуджений на цьому суді?

Ті, хто намагаються поставити себе на рівень Бога, забувають, що це теоретично неможливо. Тому все буде за найголовнішим об'єктивним мірилом - Божим Словом. А там уже виникає вибір у кожного: як поставитися до цього Божого Слова – як до головного стандарту чи як до якоїсь стародавньої книги, яку можна заперечувати, фільтрувати, препарувати на догоду собі.

Так чи інакше, всі, хто ремствує і піднімається проти Бога, вони вже визначають свою долю. Єдине, коли вони можуть бути виправдані, це здійсненням глибокої тшуви та виправданням - не своїм власним, не людей, не брехливих духів, які готові виправдати нас у нашому богоборстві, а виправданням, яке внаслідок Божого прощення та очищення.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ