Час бігти до Господа

Коли Бог покликав Моше, повернув його до Єгипту і через нього та Аарона почав давати чудеса? Тоді, коли Ізраїль переживав один із найстрашніших періодів у своїй історії. Коли Господь провів Свій народ через Червоне море? Коли за ними гналося військо фараона і вони зневірилися. Коли Він дав зі скелі джерело води? Коли вони вмирали від посухи.

Коли Бог піднімав суддів, які чудесами Божими рятували свій народ, наприклад, Гедеона? Коли Ізраїль з усіх боків зазнав агресії ворога і не міг захистити себе. Коли піднявся великий пророк Самуїл? У найважчий час, коли вперше зник ковчег. Коли Господь підняв Іллю? Коли весь Ізраїль кульгав на обидва коліна та пророки Ваала і Астарти володіли душами ізраїльтян.

Я вже не говорю про те, коли прийшов Ієшуа! Юдея під окупацією. Жахи. Біда. Спочатку один Ірод, потім другий. Навколо римляни, мов шакали. Усередині фарисеї, садукеї та іродіани рвуть народ у різні боки. І в цей час прийшла повнота часів, і з'явився сам Машиах – Бог втілився!

Тому, друзі, зараз особливий час, щоб ми довіряли Богу. Ми не повинні думати: «Зараз війна, тому чудеса - це потім». Це жорстока помилка. Такі думки навіюють біси. Навпаки, саме в цей час треба бігти до Господа і з упевненістю чекати від Нього реальної святої інтервенції, чекати чудес, знамень та особливого виливу радості. Тому що тільки в Божій радості ми можемо зміцнитися, стати сильнішими і піднятися.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ