Боже синівство чи поклоніння марнотним ідолам

У деяких місцях Біблії поклоніння ідолам називається поклонінням марним ідолам. Марнолюбство - це ідолопоклонство. Воно прагне перефокусувати нас з істинного Бога на якісь хибні цілі, які стають для нас дуже важливими і можуть закривати для нас Господа. Тому нам важливо оновлюватися в поклонінні Богові в дусі та істині. Ієшуа сказав:

«Тож не журіться і не говоріть: Що будемо їсти? Або: Що будемо пити? Чи: В що зодягнемося? Адже цього всього язичники шукають. Бо ж знає ваш Отець Небесний, що цього всього потребуєте» (Матвія 6:31-32).

Ми бачимо у цих словах протиставлення. Якщо ми фокусуємо своє життя на якійсь другорядній меті, це шлях ідолопоклонства. А якщо ми фокусуємося на Господі, то в нас і в нашому житті відкривається Боже синівство, ми стаємо синами. Адже написано: «Не будьте як язичники, бо ж знає ваш Отець Небесний, що цього всього потребуєте».

Якщо ми входимо до Божого синівства, то Бог починає піклуватися про нас. Буває, ми намагаємося дбати про себе своїми силами, але Бог хоче подбати про нас Його силами. І ми обираємо, що має розкритися в нашому житті: чи хочемо ми успадкувати плоди своїх зусиль чи благословення Небесного Батька?

Андрій Луговський, старійшина КЄМГ