Бог піклується про нас навіть у дрібницях

Коли Господь царює в нашому житті, Він царює над усім і в усьому. І Він хоче, щоб буквально у всьому ми довіряли Йому. Якщо ми не вважаємо, що для Господа щось надто дрібне в нашому житті, і буквально все довіряємо Йому не лише у великих питаннях, а й у кожній дрібниці, то це саме те, що дозволяє Йому в повному сенсі слова бути Царем всього нашого життя, всіх його сфер.

Це те, чого Він бажає, до чого Він закликає нас. І це саме те, в чому новий заповіт є недосяжним для уявлення про Бога у старому заповіті. Це те, в чому новий заповіт став абсолютною духовною вершиною для всього людства: Бог у всьому. Тому ми кожну справу, велику чи маленьку, можемо робити разом із Ним. І Він радіє, що Він, Всемогутній і скрізь присутній, може все спрямовувати Своєю силою.

І ми можемо молитися перед початком кожної справи, і Він уважно слухатиме кожну нашу молитву. Люди можуть сміятися з нас і казати: «Богу немає діла до твоїх дрібних турбот». А ми тільки усміхнемося і скажемо: «Незабаром, з Божої милості, ви дізнаєтеся, який у нас Тато». Йому не байдуже, що відбувається з Його дітьми. Йому приємно, що ми абсолютно все довіряємо в Його руки.

Борис Грисенко, рабин КЄМГ