Хесед

Благодійність та підтримка один одного завжди були характерною рисою єврейського способу життя, частиною культури та традицій єврейського народу.

Служіння людям «золотого» віку.

Нерідко так виходить, що люди похилого віку самотні, покинуті та соціально незахищені. Такі люди потребують не тільки матеріальної допомоги, але й спілкування. Тому в громаді ми створили спеціальні клуби для таких людей. Там вони можуть поспілкуватися, послухати музику і навіть потанцювати, поділитися частинкою Божого тепла й радості та знайти нових друзів. Також громада допомагає їм продуктами й ліками в разі потреби.

Служіння дітям і підліткам з кризових сімей «Ехад»

Ехад – це центр допомоги дітям і підліткам, що опинились в складних життєвих обставинах. В основному це діти з кризових сімей. Волонтери допомагають дітям відчути себе потрібними і важливими, а головне, познайомитися з Небесним Батьком.

Служіння годування безпритульних «Ковчег»

Регулярно на декількох локаціях Києва волонтери громади:

  • Роздають гарячу їжу та теплий одяг для безпритульних та малозабезпечених
  • Спілкуються з людьми, моляться за них.

Тюремне служіння «Хофеш»

Волонтери громади проводять уроки духовного виховання, організовують спортивні та культурні заходи для неповнолітніх ув’язнених з українських колоній. Волонтери несуть світло й любов, допомагаючи в’язням почати життя з чистого листа.

Підпишись, щоб нічого не пропустити
Дякую, що підписалися!
Ой вей!