top of page
Щорічна молитва проти антисемітизму

Ми віримо, що об’єднавши наші сили в молитві єдності, ми зможемо протистояти антисемітизму – злу на землі! Бог закликає нас не мовчати, але побачити й визнати факти антисемітизму, покаятися усім разом та благословити єврейський народ, Ізраїль (Числа 24:9). Це принесе свободу від прокляття, вивільнить Божу волю та благословення для нашої землі та наших народів!

Міжнародна конференція «Занурення у любов Небесного Батька»

Міжнародна конференція «Занурення у любов Небесного Батька» - найбільша месіанська конференція у світі.  Тисячі учасників з усього світу збираються для молитви та клопотання за особистий духовний прорив  та пробудження в наших країнах. Спікерами були: Сід Рот, Хайді Бейкер, Місті Едвардс, Ашер Інтрейтер, Том Хесс, Ана Паула Валадао, Борис Грисенко.

Молитва

Життя кожного віруючого пронизане молитвою.  Окрім особистої молитви та спілкування з Богом, ми знаходимо безліч прикладів молитви єдності в Божій громаді. 

В КЕМО люблять молитися і роблять це регулярно!

Молитовні ретрити

Проводяться тричі на рік. Їх основна мета – молитовне усамітнення з Богом та посилений пошук Його лиця, духовний ріст, спілкування, обмін досвідом між служителями різних громад і церков.

Молитовні тури

Під час молитовних турів Україною та іншими країнами служителі КЕМО проводять спільні молитви та служіння з помісними церквами й громадами в більшості з тих місць, які вони відвідують. Ціллю таких молитов є руйнування різних безбожних твердинь та проклять, покаяння людей та розкриття Божої волі на даній території. 

Підпишись, щоб нічого не пропустити

Дякую, що підписалися!

  • YouTube - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
  • SoundCloud - Белый круг
  • Spotify - Белый круг

© kemokiev.org – сайт Київської єврейської месіанської громади 2000-2022. Усі матеріали, розміщені на kemokiev.org, є власністю сайту. При використанні матеріалів, згадка КЄМГ та активне посилання на сторінку публікації є обов'язковим. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.

bottom of page