top of page

Сила молитви за близьких та рідних

Ця історія про брата Світлани, Михайла, який перебував у Бучі під час окупації. Вона дуже хвилювалася та постійно молилася за нього.

Іноді Михайло не виходив на зв'язок, і тоді у Світлани з'являлись надокучливі думки: "Що з ним трапилось?", "Чи живий він?", "А що якщо до нього прийшли російські окупанти?"

Але після заклику рабина нашої громади: "Коли з'являються такі думки - думайте, що просто немає зв'язку, і все", Світлані стало легше.

Згодом Михайло зв’язався з сестрою і повідомив, що під обстрілами та ракетами він неушкодженим дістався у більш безпечне місце, до будинку свого роботодавця, а російські окупанти тільки спілкувалися з ним, не причиняючи насильні дії.

Михайло не тільки пережив окупацію, а й допомагав іншим: готував їжу та годував нужденних. Також за час війни змінилося його ставлення до Бога. Він подякував сестрі за молитви та попросив молитися й за інших людей

Також Світлана розповідає, що всі її друзі та колеги, які знаходились у "гарячих точках", навіть невіруючі, просили молитися за захист та здоров'я їх життів. І Бог захистив їх.

Незважаючи на обставини та події навколо нас, слід пам'ятати, що Господь поруч і Він не залишить нас.

Підпишись, щоб нічого не пропустити

Дякую, що підписалися!

  • YouTube - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
  • SoundCloud - Белый круг
  • Spotify - Белый круг

© kemokiev.org – сайт Київської єврейської месіанської громади 2000-2022. Усі матеріали, розміщені на kemokiev.org, є власністю сайту. При використанні матеріалів, згадка КЄМГ та активне посилання на сторінку публікації є обов'язковим. Думка редакції може не збігатися з думкою авторів.

bottom of page